Lista aktywnych znakarzy



Warunkiem przedłużenia ważności uprawnień na kolejne dwa lata kalendarzowe jest nadesłanie w formie papierowej na adres Komisji Turystyki Pieszej ZG PTTK wypełnionego sprawozdania z działalności wraz z legitymacjš znakarza.
Sprawozdanie z działalności znakarza szlaków nizinnych .

Lp.Nazwisko i imięNr. leg.WojewództwoMiejscowośćData
ważności
Rok
uzyskania
Oddział
1ADAMSKA Diana1001OPOLSKIEOPOLE20202011Opole
2ADAMSKI Bronisław627OPOLSKIEOPOLE20202001Opole
3ADAMSKI Henryk628OPOLSKIEOPOLE20202001Opole
4ADAMSKI Mariusz715LUBELSKIELUBLIN20202003Lublin
5AWDEJUK Paweł744PODLASKIEBIAŁYSTOK20202004O.R. Białystok
6BALEWICZ Barbara713ŚLĄSKIEOGRODZIENIEC20202003Zawiercie
7BALMOWSKI Radosław954KUJAWSKO-POMORSKIEJANIKOWO20202011Inowrocław
8BAŃBURA Sebastian1212MAZOWIECKIEPRZEJAZD20202019Mazowsze
9BERNY Maciej1102ŚLĄSKIEJAWORZNO20212016Jaworzno
10BIELECKI Tadeusz1164ŚLĄSKIEDĄBROWA GÓRNICZA20202017Dąbrowa Górnicza
11BIJAK Szymon1193MAZOWIECKIEWARSZAWA20202019Międzyuczelniany w Warszawie
12BODASIŃSKI Adrian1063ŚWIĘTOKRZYSKIEKOŃSKIE20202014Końskie
13BORKOWSKI Piotr1201PODKARPACKIEJASŁO20202019Jasło
14BROSZ Ewa629OPOLSKIEOPOLE20202001Opole
15BROSZ Tomasz860OPOLSKIEOPOLE20202006Opole
16BURZA Julian861OPOLSKIEOPOLE20202006Opole
17BYCZEK-KRASUCKA Halina314LUBELSKIELUBLIN20211994Lublin
18CAŁKA Michał1190ŚLĄSKIEPORAJ20202019Miejski w Dąbrowie Górniczej
19CHODZIUTKO-FURSO Beata1181KUJAWSKO-POMORSKIEMOKRE20202018Grudziądz
20CHRZESZCZYK Andrzej1109ŚLĄSKIESOSNOWIEC20212016Dąbrowa Górnicza
21CHUDZYŃSKI Jerzy593KUJAWSKO-POMORSKIEWŁOCŁAWEK20212000Włocławek
22CIERPISZ Danuta1065LUBUSKIEKROSNO ODRZAŃSKIE20202014Krosno Odrzańskie
23CYBULSKI Ireneusz1147ŁÓDZKIEŁOWICZ20202017Skierniewice
24CZERWIŃSKI Marcin878WIELKOPOLSKIEPLESZEW20202007Pleszew
25CZOPKA Andrzej1161ŚLĄSKIEKATOWICE20202017Katowicki Oddział Regionalny
26CZUBA Michał986ŚWIĘTOKRZYSKIEOSTROWIEC ŚW.20212011Ostrowiec Św.
27DAWIDEK Danuta1202LUBELSKIELUBLIN20202019Lublin
28DAWIDEK Tadeusz1203LUBELSKIELUBLIN20202019Lublin
29DEPUTAT Andrzej1204LUBELSKIELUBLIN20202019Lublin
30DREGER Albert1195MAZOWIECKIEWARSZAWA20202019Stołeczny w Warszawie
31EBERTOWSKA Urszula1130POMORSKIEKOŚCIERZYNA20202017Gdańsk
32EBERTOWSKI Stanisław1129POMORSKIEKOŚCIERZYNA20202017Gdańsk
33EWERTOWSKI Tadeusz1099WARMIŃSKO-MAZURSKIEIŁAWA20212016Grudziądz
34FIRLIK Andrzej815LUBUSKIEJASIEŃ20212005Żary
35GAJOS Andrzej1100ŚLĄSKIEJAWORZNO20212016Jaworzno
36GAŁĄZKIEWICZ Józef1112ŚWIĘTOKRZYSKIEOSTROWIEC ŚW.20212016Ostrowiec Św.
37GAŁECKA Marzena1205LUBELSKIELUBLIN20202019Lublin
38GAŁUSZKA Bartłomiej1182KUJAWSKO-POMORSKIEGRUDZIĄDZ20202018Grudziądz
39GARECKI Piotr1040ŚWIĘTOKRZYSKIEKIELCE20212014Kielce
40GAWROŃSKA Ewa874WARMIŃSKO-MAZURSKIEOLSZTYN20202007Olsztyn
41GAWROŃSKI Stanisław268WARMIŃSKO-MAZURSKIEOLSZTYN20201993Olsztyn
42GAZDA Szymon1199MAZOWIECKIEMIŃSK MAZOWIECKI20202019Harcerski Oddział w Mińsku Maz.
43GDESZ Grzegorz1169ŚLĄSKIESOSNOWIEC20202017Dąbrowa Górnicza
44GNIADO Emilian120MAZOWIECKIEPŁOCK20211989Płock
45GONTEK Zbigniew562ŚWIĘTOKRZYSKIEKOŃSKIE20202000Końskie
46GONTKOWSKI Mirosław1046DOLNOŚLĄSKIEBIELAWA20202014Wrocław
47GRABKA Piotr 524DOLNOŚLĄSKIELEGNICA20211998Legnica
48GRABKA Wojciech893DOLNOŚLĄSKIELEGNICA20212007Legnica
49GRABOWSKA Wanda951POMORSKIESŁUPSK20212010Słupsk R.O.
50GRABOWSKI Jacek377POMORSKIESŁUPSK20212016Słupsk R.O.
51GRABOWSKI Janusz83POMORSKIESŁUPSK20212015Słupsk R.O.
52GRAJCZAK Krystian936WIELKOPOLSKIEGNIEZNO20202010Gniezno
53GRYZIO Stanisław1206LUBELSKIELUBLIN20202019Lublin
54GRZYBOWSKI Andrzej1047POMORSKIEGUMIENIEC20212014Słupsk R.O.
55GWIZDEK Bogdan778POMORSKIEGDAŃSK20202005Morski w Gdyni
56GWIZDEK Małgorzata779POMORSKIEGDAŃSK20202005Morski w Gdyni
57HINZ Adam Piotr1091KUJAWSKO-POMORSKIEGRUDZIĄDZ20212016Grudziądz
58HOPPA Danuta160WARMIŃSKO-MAZURSKIEELBLĄG20211960Elbląg
59HOPPA Eugeniusz488WARMIŃSKO-MAZURSKIEELBLĄG20211997Elbląg
60JAKUBIEC Marek631OPOLSKIEOPOLE20202001Opole
61JANCZYŃSKI Janusz525DOLNOŚLĄSKIELEGNICA20211998Legnica
62JARZĘBSKA Elżbieta1138ŁÓDZKIEŁÓDŹ2020Łódź
63KACZMARCZYK Dorota1134POMORSKIEGDYNIA20202017Morski w Gdyni
64KACZMARCZYK Jarosław1133POMORSKIEGDYNIA20202017Morski w Gdyni
65KACZMARZEWSKA Ewa1207LUBELSKIELUBLIN20202019Lublin
66KALINOWSKI Kazimierz1022PODLASKIEBIAŁYSTOK20212012O.R. Białystok
67KAŁABUN Sławomir206WARMIŃSKO-MAZURSKIEELBLĄG20211990Elbląg
68KANIA Włodzimierz355MAZOWIECKIEWARSZAWA20201995SOW Warszawa
69KAPITAN Mateusz1058LUBELSKIEOSTRÓW LUBELSKI20212014Lublin
70KARNIEJ Alicja1003OPOLSKIEOPOLE20202011Opole
71KAROLAK Jolanta1131POMORSKIEGDYNIA20202017Morski w Gdyni
72KARPIŃSKI Jarosław 937MAZOWIECKIENOWA IWICZNA20212010Mazowsze
73KASPRZYK Krzysztof1062ŚWIĘTOKRZYSKIESTARACHOWICE20201977Międzyszkolny Starachowice
74KAWCZYŃSKI Sylweriusz1068ŁÓDZKIEŁÓDŹ20202015Łódź
75KAZNOWSKI Mariusz1191PODKARPACKIEHUMNISKA20202019Krosno
76KĘSKA Mieczysław1153DOLNOŚLĄSKIELEGNICA20202017Legnica
77KITA Łukasz988ŚWIĘTOKRZYSKIEOSTROWIEC ŚW.20212011Ostrowiec Św.
78KLAIN MAREK208KUJAWSKO-POMORSKIEBYDGOSZCZ20211990Szlak Brdy w Bydgoszczy
79KOMISARCZUK Katarzyna305LUBELSKIELUBLIN20211994Lublin
80KOWALCZYK Paweł357MAZOWIECKIEPILAWA20211995Łucznik Radom
81KOWALSKI Andrzej1140ŁÓDZKIEŁÓDŹ20202017Łódź
82KOWALSKI Zbigniew989ŚWIĘTOKRZYSKIEOSTROWIEC ŚW.20212011Ostrowiec Św.
83KOZAK Henryk277MAZOWIECKIERADOM20201974Radom Miejski
84KRAWCZYK Tadeusz952POMORSKIELĘBORK20212010Słupsk R.O.
85KRUK Włodzimierz47ŚLĄSKIEŻELISŁAWICE20201989Zawiercie
86KRZYWOKULSKI JAN1033LUBUSKIEŻARY20212012Żary
87KUBIAK Mirosław894WIELKOPOLSKIEPLESZEW20202007Pleszew
88KUBIŚ Rafał1126POMORSKIESOPOT20202017Sopot
89KUTA Joanna675ŚLĄSKIEZAWIERCIE20202003Zawiercie
90KUTA Sławomir724ŚLĄSKIEZAWIERCIE20202004Zawiercie
91LACKOWSKA Izabela1183MAZOWIECKIERADOM20202018Łucznik Radom
92LEONIAK Bartosz971ŁÓDZKIEŁÓDŹ20202011Łódź
93LEŚNIAK Andrzej1210ŚLĄSKIEZAWIERCIE20202019Miejski w Dąbrowie Górniczej
94LEWANDOWSKI Marek923MAZOWIECKIEPŁOCK20212009Płock
95ŁĄCKI Andrzej436WIELKOPOLSKIEKONIN20211997Konin
96ŁEŃ Agnieszka1069ŁÓDZKIEŁÓDŹ20202015Łódź
97ŁOJEWSKI Krzysztof1124POMORSKIEGDYNIA20202017Morski w Gdyni
98ŁUKIEWSKI Piotr1185KUJAWSKO-POMORSKIEGRUDZIĄDZ20202018Grudziądz
99ŁUKOWIEC Krzysztof1125ZACHODNIOPOMORSKIESŁUPSK20202017Słupsk
100MACHAŁA Jan1044ŚLĄSKIECIESZYN20212013Cieszyn
101MACIEJEWSKI Jerzy900DOLNOŚLĄSKIEWROCŁAW20202008Wrocław Fabryczna
102MAJ Jarosław437WIELKOPOLSKIEOSTRÓW WLKP.20201997Ostrów Wlkp.
103MAJEWSKI Konrad914LUBUSKIEZIELONA GÓRA20202008Zielona Góra
104MALEWICZ Waldemar469PODLASKIEBIAŁYSTOK20211997O.R. Białystok
105MALICKI Grzegorz564ŚWIĘTOKRZYSKIEKAZANÓW NOWY20202000Końskie
106MALINOWSKI Daniel1194DOLNOŚLĄSKIELEGNICA20202019Legnica
107MAŁASZKIEWICZ-KOWALSKA Karolina1141ŁÓDZKIEŁÓDŹ20202017Łódź
108MARCINIAK Miłosz1150KUJAWSKO-POMORSKIELUBRANIEC20202017Włocławek
109MAREK Mariusz721LUBELSKIEPUŁAWY20202004Puławy
110MARUSZAK Marcin1072ŚWIĘTOKRZYSKIESTARACHOWICE20202015Starachowice
111MATUSZCZYK Piotr1175ŚLĄSKIECZYŻOWICE20212018Radlin
112MAZUR Grażyna42ŚLĄSKIEZAWIERCIE20201989Zawiercie
113MAZUR Jerzy43ŚLĄSKIEZAWIERCIE20201989Zawiercie
114MAZUR-BOJANEK Małgorzata941ŚLĄSKIEPORĘBA20202010Zawiercie
115MAZURKIEWICZ Katarzyna1216MAŁOPOLSKIEKRAKÓW20212019Kraków Akademicki
116MĘŻYK Alicja1111ŚWIĘTOKRZYSKIEOSTROWIEC ŚW.20212016Ostrowiec Św.
117MICHAŁOWSKA Maria942ŚLĄSKIEZAWIERCIE20202010Zawiercie
118MIECZKOWSKI Krzysztof602WARMIŃSKO-MAZURSKIEPASŁĘK20212000Elbląg
119MIERZWA Bogusław1158ŚLĄSKIESIEMIANOWICE ŚLĄSKIE20202017Katowicki Oddział Regionalny
120MIKOŁAJCZYK Przemysław368LUBUSKIEKARNIN20201995Międzyrzecz
121MISIĄG Leszek1165PODKARPACKIEJAROSŁAW20202017Rzeszów
122MIŚKIEWICZ Mariusz1163ŚLĄSKIEDĄBROWA GÓRNICZA20202017Dąbrowa Górnicza
123MODZELEWSKI Rafał943MAZOWIECKIEWARSZAWA20202010Mazowsze
124MOJŻYSZ Konstancjusz998ŚLĄSKIECZYŻOWICE20212011Radlin
125MOJŻYSZ Mirela999ŚLĄSKIECZYŻOWICE20212011Radlin
126MRÓZ Bartosz1184KUJAWSKO-POMORSKIEGRUDZIĄDZ20202018Grudziądz
127MURACH Damian1192MAZOWIECKIEDĘBE WIELKIE20202019Harcerski Oddział w Mińsku Maz.
128NADOLSKI Maciej1037MAZOWIECKIEWARSZAWA20212012Marymont
129NAZARUK Daniel920POMORSKIEGDAŃSK20202009Gdańsk
130NIKODEMCZUK Ewa1132POMORSKIEGDYNIA20202017Morski w Gdyni
131NOWACKI Michał1025PODLASKIEBIAŁYSTOK20212012O.R. Białystok
132NYCZ Mieczysław85POMORSKIEUSTKA20212015Słupsk R.O.
133OCHNIO Zbigniew728MAZOWIECKIEGARWOLIN20202004Łucznik Radom
134OLBROMSKI Andrzej704ŁÓDZKIEWIERUSZÓW20212003Wieruszów
135OPOZDA Sebastian1096ŚWIĘTOKRZYSKIESTARACHOWICE20212016Międzyszkolny Starachowice
136PASEK Wojciech565ŚWIĘTOKRZYSKIEKOŃSKIE20202000Końskie
137PASZEK Tomasz684ZACHODNIOPOMORSKIESZCZECIN20202003Zachodniopomorski w Szczecinie
138PAWLIK Tadeusz1188ŚLĄSKIEDĄBROWA GÓRNICZA20202019Miejski w Dąbrowie Górniczej
139PAWLIK Zbigniew1115ŚWIĘTOKRZYSKIEOSTROWIEC ŚW.20212016Ostrowiec Św.
140PIELICH Jacek1215DOLNOŚLĄSKIEWAŁBRZYCH20212019Wałbrzych
141PIOTROWSKI Andrzej1167PODKARPACKIEJAROSŁAW20202017Rzeszów
142POKRYWKA Edward1211MAZOWIECKIEGARBATKA DŁUGA20202019
143POLSKI Roman308LUBELSKIELUBLIN20201994Lublin
144PRZEWŁOKA Szymon992ŚWIĘTOKRZYSKIESTARACHOWICE20202011Starachowice
145ROGIŃSKI Bartosz1214MAZOWIECKIENOWY DWÓR MAZOWIECKI20202019Mazowsze
146ROSÓŁ Kazimierz615DOLNOŚLĄSKIELEGNICA20202001Legnica
147Rudzka Marta1189ŚLĄSKIEPORAJ20202019Miejski w Dąbrowie Górniczej
148RYBCZYŃSKI Marek960KUJAWSKO-POMORSKIEBYDGOSZCZ20212011Szlak Brdy w Bydgoszczy
149RYDZ Zdzisław317LUBELSKIELUBLIN20211994Lublin
150SALISZ Mirosław1159ŚLĄSKIESIEMIANOWICE ŚLĄSKIE20202017Katowicki Oddział Regionalny
151SAWICKA Iwona1198MAZOWIECKIEMROZY20202019Harcerski Oddział w Mińsku Maz.
152SAWICKA Joanna1196MAZOWIECKIEMROZY20202019Harcerski Oddział w Mińsku Maz.
153SAWICKI Bogdan1197MAZOWIECKIEMROZY20202019Harcerski Oddział w Mińsku Maz.
154SĘDOR Tomasz1101ŚLĄSKIEJAWORZNO20212016Jaworzno
155SIENKIEWICZ Sławomir471PODLASKIEBIAŁYSTOK20211997O.R. Białystok
156SKRZYPEK Janusz906LUBELSKIELUBLIN20212008Lublin
157SŁAPA Sebastian1104ŚLĄSKIERADZIECHOWY20212016Babiogórski w Żywcu
158SOLSKI Adam697OPOLSKIEOPOLE20202003Opole
159SOSIŃSKI Sebastian1213MAZOWIECKIENOWY DWÓR MAZOWIECKI20202019Mazowsze
160SOŚNICKA Danuta1200MAŁOPOLSKIEZAWOJA20202019Ziemii Babiogórskiej w Suchej Beskidzkiej
161SPOREK Kinga1079MAŁOPOLSKIEUJSOŁY20202015Babiogórski w Żywcu
162STACHURA Lech545ŚWIĘTOKRZYSKIEKOŃSKIE20201999Końskie
163STARZYŃSKI Paweł1095MAZOWIECKIEWAŁ MIEDZESZYŃSKI20212016Międzyuczelniany w Warszawie
164STENKA Tomasz961KUJAWSKO-POMORSKIEBYDGOSZCZ20212011Szlak Brdy w Bydgoszczy
165SUTKOWSKI Zbigniew1121POMORSKIEREDA20202017Morski w Gdyni
166SYLKA-NAZARUK Joanna1122POMORSKIEGDAŃSK20212017Gdańsk
167SZCZEPANIAK Zbigniew890ZACHODNIOPOMORSKIEKOSZALIN20202007Koszalin
168SZCZYGIELSKI Marcin1170MAZOWIECKIEWARSZAWA20212015Marymont
169SZEPIEL Adam Stefan 472PODLASKIEBIAŁYSTOK20211997O.R. Białystok
170SZEPIEL Krzysztof Kamil473PODLASKIEBIAŁYSTOK20211997O.R. Białystok
171SZMAJDA Ireneusz635OPOLSKIEOPOLE20202001Opole
172SZRAMOWIAT Grzegorz1208LUBELSKIELUBLIN20202019Lublin
173SZYDŁO Mariola1156LUBUSKIEZIELONA GÓRA20202017Zielona Góra
174SZYMAŃSKA Anna946ŚLĄSKIEZAWIERCIE20202010Zawiercie
175SZYMCZAK Wacław d277115WIELKOPOLSKIERAWICZ20211989Rawicz
176ŚLIWIŃSKI Paweł1151KUJAWSKO-POMORSKIEDOBRZYŃ NAD WISŁĄ20202017Włocławek
177TARGOWSKI Piotr1108ŚLĄSKIEDĄBROWA GÓRNICZA20212016Dąbrowa Górnicza
178TUROWSKI Mikołaj1209LUBELSKIELUBARTÓW20202019Lublin
179TYNKIEWICZ-HINZ Anna1092KUJAWSKO-POMORSKIEGRUDZIĄDZ20212016Grudziądz
180UMIŃSKI Jędrzej1187KUJAWSKO-POMORSKIEBYDGOSZCZ20202018Szlak Brdy w Bydgoszczy
181UMIŃSKI Leszek1186KUJAWSKO-POMORSKIEBYDGOSZCZ20202018Szlak Brdy w Bydgoszczy
182WAROWNY Dominik1051LUBELSKIELUBLIN20212014Lublin
183WAROWNY Leszek310LUBELSKIELUBLIN20201994Lublin
184WAŚKO Zbigniew86POMORSKIEUSTKA20212015Słupsk R.O.
185WĘGRZYCKI Michał849WARMIŃSKO-MAZURSKIEOLSZTYN20212006Olsztyn
186WIELEMBOREK-SZKUP Katarzyna1144ŁÓDZKIEDOMANIEWICE20202017Skierniewice
187WILKOSZ Tomasz949WIELKOPOLSKIEGNIEZNO20202010Gniezno
188WISŁA Zdzisław1103ŚLĄSKIESŁOTWINA20212016Babiogórski w Żywcu
189WODO Wojciech899DOLNOŚLĄSKIEWROCŁAW20212008Wrocław
190WRÓBLEWSKI Zbigniew962KUJAWSKO-POMORSKIESOLEC KUJAWSKI20212011Szlak Brdy w Bydgoszczy
191WRZESZCZYŃSKI Józef925MAZOWIECKIEPŁOCK20202009Płock
192ZARADNY Mirosław646WIELKOPOLSKIEPLESZEW20202001Pleszew
193ZAWADZIŃSKA Elżbieta1127POMORSKIEKOŚCIERZYNA20202017Gdańsk
194ZDENICKI Jacek1054LUBELSKIETERPENTYNA20212014Lublin
195ZGODA Piotr740MAZOWIECKIERADOM20202004Łucznik Radom
196ZWOLAK Marta1094WARMIŃSKO-MAZURSKIEOLSZTYN20212016Olsztyn
197ŻOCHOWSKI Mieczysław950MAZOWIECKIEWARSZAWA20202010Mazowsze